Moda Motyl

Transakcje płatnicze

Czy ceny kupowanych przeze mnie produktów zawierają podatek VAT?

Podatek VAT jest wliczony w cenę każdego produktu sprzedawanego za pośrednictwem serwisu modamotyl.com.

Czy możesz zapłacić przy drzwiach?

Istnieje możliwość płatności przy drzwiach. Możesz zapłacić kartą kredytową, kartami debetowymi i gotówką kurierowi.

Czy masz opcje ratalne?

Po uzupełnieniu żądanych od Ciebie informacji o bankomacie / karcie debetowej lub karcie kredytowej, możesz wyświetlić opcje rat oferowane przez Twój bank na ekranie płatności i dokonać płatności raty, wybierając żądaną kwotę raty.

Czy dane mojej karty kredytowej są bezpieczne?

Bezpieczeństwo Twoich informacji jest dla nas bardzo ważne. Jako użytkownik wirtualnego sklepu modamotyl.com możesz bezpiecznie dokonywać płatności. Zasadniczo możesz odwiedzać naszą stronę internetową bez pozostawiania jakichkolwiek danych osobowych. Jednak sytuacje, w których prosimy o podanie niektórych szczegółów dotyczących Twoich danych osobowych, są następujące. Jeśli złożysz zamówienie i zostaniesz członkiem wirtualnego sklepu modamotyl.com: Wszystkie Twoje dane osobowe są szyfrowane i przesyłane przez Internet przed wyłączeniem komputera. Sklep internetowy modamotyl.com używa certyfikatu SSL o nazwie Secure Socket Layer z szyfrowaniem 128-bitowym, aby bezpiecznie zaszyfrować wszystkie Twoje informacje. Twoje zaszyfrowane informacje, w tym zamówienie, imię i nazwisko, adres, dane karty kredytowej lub konta, nie mogą być przeglądane przez inne osoby. Ponieważ pracujemy w różnych oknach lub jeśli przeglądarka, której używasz, nie zawsze wyświetla komunikat pokazujący połączenie SSL, możesz nie widzieć szyfrowania w każdym oknie. Aby jednak zobaczyć bezpieczny transfer Twoich danych na etapie płatności, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję pokazania kodu źródłowego. Prosimy o niepodawanie innym swojego hasła i danych konta, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do konta i zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych.

Jeśli masz problemy;

Nie podawaj całego numeru swojej karty naszemu działowi obsługi klienta w związku z możliwymi problemami, jakie możesz napotkać podczas transakcji płatniczych. Wystarczy podać numer zamówienia lub uzyskać szczegółowe informacje w dziale obsługi klienta banku, z którego korzystałeś.

Co mam zrobić, jeśli nie mogę otrzymać potwierdzenia płatności, mimo że wprowadziłem wszystkie niezbędne informacje na etapie płatności?

Powinieneś skontaktować się z obsługą klienta pod numerem +48532488800.

Whatsapp UlubioneMenu00.00